Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ogrzewanie

Projektowanie, nadzór, wykonawstwo, sprzedaż i serwis urządzeń grzewczych.

Urządzenia dobieramy według możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb klienta.

 

Oferujemy:

  • Aparaty grzewczo-wentylacyjne - to urządzenia służące do przygotowania żądanej ilości powietrza o odpowiednich parametrach do ogrzewania oraz wentylacji hal przemysłowych, magazynów itp. Są one przystosowane do ogrzewania powietrza z pomieszczeń, bądź całkowicie świeżego, napływającego przez kanał czerpny, jak również mieszanego w dowolnym stosunku w przypadku wyposażenia aparatu w skrzynkę czerpną.
  • Kurtyny powietrzne - których zadaniem jest wytworzenie skutecznej bariery powietrznej pomiędzy dwoma strefami o różnych temperaturach. Rozwiązanie takie przekłada się na oszczędzanie energii zużywanej na ogrzewanie, względnie chłodzenie obiektu przy jednoczesnym podniesieniu komfortu oraz zwiększeniu powierzchni użytkowej.
  • Nagrzewnice kanałowe  - są  stosowane w systemach wentylacji mechanicznej nawiewnej gdzie jest potrzeba podniesienia temperatury w okresach zimowych lub utrzymania temperatury w pomieszczeniach na stałym poziomie. Można również wykorzystać nagrzewnice w procesach technologicznych wymagających dostarczenia powietrza o stałej temperaturze.

Tagi

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

Dane kontaktowe

NOVA SERVICE Sp. z o.o

ul. Adama Vetulaniego 14 lok.3     

31-226 Kraków

tel. +48 12 415-06-90

NIP: 945-20-85-821

REGON: 120475776

Znajdź nas na: